Specialisté

SPECIALISTÉ

Podporu poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Naši partneři v rámci BROKER OFFICE mají k dispozici specialisty pro jednotlivé okruhy produktů, kteří jsou Vám nápomocni při vytváření nabídek, uzavírání obchodů a komunikaci s finančními institucemi. Naši specialisté jsou součástí následujících divizí:

DOFP (divize osobního finančního poradenství)

Zabývající se bezplatným osobním finančním poradenstvím na principu individuálního přístupu ke klientovi (osobní finanční analýza, finanční portfolio, stálá péče) a "skupinovým pojištěním - employ benefit" v rámci daňových úlev pro korporace, nadace, státní i soukromé instituce apod.

Součástí divize je 7 specializovaných sekcí:

  • životní pojištění
  • bydlení
  • privátní majetek a odpovědnost
  • investice
  • havarijní pojištění a povinné ručení aut
  • financování z bankovní a nebankovní sféry
  • sociální a ekonomická politika

DF (divize financí)

Bankovní úvěry investiční, provozní, hypoteční, úvěry ze soukromé sféry, ekonomické projekty pro korporace (mzdový systém, dotace, struktura, kvalita jakosti apod.),

DPM (divize pojišťovací makléř) - pojištění podnikatelů a průmyslu

Zabývající se zabezpečením všech rizik vyplývajících z činnosti firmy (organizace), vlastnictví movitých a nemovitých věcí, zákonné a jiné odpovědnosti rizik vyplývající z činnosti společnosti, zaměstnanců a škody způsobené třetí straně (risk managment, zajištění zdrojů a jejich zabezpečení, ochrana majetku, likvidace škod, expertní posuzování obchodních smluv a ošetřování rizik z nich vyplývajících.)

DI (divize investiční)

Zabývající se finančním, administrativním leasingem, úvěry, přímým leasingem, správou uzavřených smluv, zajišťováním zdrojů pro financování (banky, privátní investoři).
Zabývající se zprostředkováním investic, vkladů, spoření a tvorbou finančních rezerv.

BOOSS online srovnávač a sjednávač neživotního pojištění 

© 2019 BROKER OFFICE – Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro používání cookies.
Máte dotaz?