Investiční poradce

Dostáváte za svoji práci dobře zaplaceno? Spočítali jste si někdy, kolik uzavřených obchodů vám uteče kvůli zbytečné administrativě? A kolik kvůli chybějícímu ideálnímu produktu? Cítíte se opravdu nezávislý nebo vám chybí svoboda rozhodování a nedělení provizí nadřízenému...? Pokud jste po odpovědích na tyto otázky znejistěli a přemýšlíte, jak dál, máme pro vás jednoduché řešení - staňte se součástí BROKER OFFICE. Inovativního odborného brokerpoolu, který zajišťuje služby pro usnadnění práce pro nezávislé jednotlivce i firmy. Ať jste investičním makléřem nebo hypotečním poradcem, u BROKER OFFICE máte vždy jistotu kvalitních servisních služeb.

  • Přístup do systému MIA zdarma

  • Odborná podpora zkušeného analytika

  • Vyšší a pravidelně vyplácené provize

Cesta ke spokojeným klientům vede přes BROKER OFFICE

Každý investiční poradce hledá cestu, jak pomoci svým klientům dosáhnout finanční svobody. Pokud i vy chcete pro své klienty to nejlepší, ale nemůžete se jim 100% věnovat kvůli náročné administrativě, rádi vám pomůžeme. Najdete nás v Brně. U BROKER OFFICE získáte produktový, administrační, informační legislativní a odborný zázemní servis včetně řady workshopů a školení. Samozřejmostí je i pomoc se správou portfolia a podpora snižující náklady při budování vaší značky/firmy.

Taky vás často napadají tyto otázky?

  • Opravdu mám ideální podmínky pro to stát se kvalitním investičním zprostředkovatelem?
  • Proč musím zbytečně věnovat tolik času správě dat a kontrole vyplácených provizí?
  • Nezasloužím si vyšší provize, než dostávám?
  • Zdá se mi mé investiční portfolio opravdu dostatečné?

Přestaňte si s těmito otázkami lámat hlavu a staňte se součástí inovativního brokerpoolu BROKER OFFICE. Ten vám zajistí nejen přístup do online nástroje MIA zdarma, ale také analýzu aktuálního kmene vašich klientů, vytváření modelových a individuálních portfolií pro vaše klienty i poskytování reportů o vývoji jednotlivých portfolií. A hlavně - veškeré vaše aktivity budete mít pod správou jednoho systému.

Pomáháme našim partnerům v růstu a pomůžeme i vám. Je jedno, jestli jste finanční poradci nebo investiční zprostředkovatelé, v obou případech vám poradíme, jak být se svojí prací spokojenější a jak mít i spokojenější klienty. Stačí nám zavolat nebo napsat pomocí kontaktního formuláře.

© 2020 BROKER OFFICE – Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro používání cookies.
Máte dotaz?