Reference

Tomáš Laštovička, Brno

Předtím, než jsem vstoupil do BROKER OFFICE, jsem jednal o podmínkách ještě v dalších 4 velkých podobných společnostech, takže mohu skutečně srovnávat např. back office, systém zpracování smluv, provizní podmínky apod. U BROKER OFFICE mi vyhovuje nezávislost v nabízení produktů, vybírám klientům skutečně pojištění pro ně vhodné (jak nyní vím, jsou mezi smlouvami velké rozdíly). Neztrácím klienty, protože když je pojištění u jedné pojišťovny drahé, získám ho za podobných podmínek u druhé levněji. Nikdo mi nediktuje, kolik jakého pojištění...

Jiří Němec, FINtrend s. r. o., Brno

Informační systém MIA představuje pro naši práci nepostradatelný a výkonný nástroj. Umožňuje nám evidovat informace o klientech a jejich smlouvách. Upozorní nás na výročí smluv, data narození a intervence. Poskytuje nám data pro plánování marketingových akcí a další rozvoj firmy. Systém MIA můžeme vřele doporučit.

Luboš Srnec, Brno

BROKER POINT pro mne představuje nepostradatelného každodenního pomocníka, zde naleznu vše, co potřebuji ke své práci. Znamená pro mne významnou úsporu času, díky jednoduchému a přehlednému členění, mně pomůže vyřešit každý můj konkrétní požadavek.

© 2019 BROKER OFFICE – Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro používání cookies.
Máte dotaz?