Nejčastější dotazy

Jaké jsou provizní podmínky?

U našich partnerů rozlišujeme, zda se jedná o jednotlivého poradce, skupinu obchodníků nebo právnickou osobu. Podle toho jsou stanoveny základní sazby provizí, které nejsou podmíněny jakýmkoliv minimálním objemem produkce. Naopak našim partnerůmnavyšujeme provize délkou spolupráce s naší organizací, bez vlivu na objem. Pokud Vás zajímá detailní sazebník provizí, napište nám.
 

Jaké jsou minimální závazky produkce?

Minimální závazky produkce u nás neexistují. Naopak našim partnerům navyšujeme provize „za věrnost“, na základě délky spolupráce s BROKER OFFICE. 
 

Kolik stojí využívání systému MIA a BROKER POINTU?

V rámci BROKER OFFICE mají naši partneři systém MIA včetně BROKER POINTU zcela zdarma. Navíc mají možnost zakoupit si doživotní licenci MIA LITE, kam jsou jim veškerá data o klientech a uzavřených smlouvách přenášena online, bez jednorázového poplatku. 
 

Mohu si někde Váš systém vyzkoušet?

Ano, k dispozici je pro Vás demoverze MIA LITE, kterou si můžete na 5 dní vyzkoušet zcela zdarma. Součástí plné verze je i BROKER POINT, který obsahuje veškeré možné analýzy, dotazníky, metodiky, kalkulátory, novinky od specialistů apod. Tato aplikace je přímo propojena i s některými pojišťovnami a tak lze například sledovat online stavy sjednaných smluv. Pokud by Vám nestačilo 5 dní, zavolejte nám, rádi Vám zkušební dobu prodloužíme. 
 

Je možné zároveň spolupracovat i s dalšími finančními institucemi?

Ano taková spolupráce je možná. Sazby provizí pro nevýhradní partnery jsou stejné. 
 

Může mě můj poradce obejít a spolupracovat s BROKER OFFICE napřímo?

Ve smlouvě Vám jasně garantujeme, že bez Vašeho souhlasu nic takového není možné. Navíc pokud zrovna jednáte s potenciálními kolegy, můžeme je evidovat v našem BROKER LISTU a pokud by se chtěli dozvědět více informací o přímé spolupráci s naší organizací, odkážeme je na Vás. 
 

Pomůže mi BROKER OFFICE s produkty, v kterých se zatím neorientuji?

K dispozici od nás máte nejen kompletní online podporu obsahující veškeré možné podklady, materiály, metodiky, novinky, změny a pomůcky, ve kterých se partneři můžou velmi dobře a rychle orientovat, ale také naše specialisty pro jednotlivé okruhy produktů, kteří jsou Vám nápomocni při vytváření nabídek, uzavírání obchodů a komunikaci s finančními institucemi. 
 

Mám v případě odchodu z BROKER OFFICE nárok na svůj pojistný kmen?

Ano, smluvně Vám garantujeme nejen pojistný kmen a tým poradců, ale zároveň všechna data o klientech a smlouvách (včetně skenů), které si můžete vzít s sebou ve formě MIA LITE
 

Jsou provize vypláceny firmě nebo každému poradci zvlášť?

Možné je obojí. Systém MIA dokáže hlídat libovolný systém odměňování (od MLM, přes pobočkové modely, až po superprovizní systémy) včetně počítání kariéry, vyplácení provizí a vedení záložních kont na každého poradce zvlášť. 
 

Musím používat značku BROKER OFFICE?

Můžete používat značku své společnosti. Našim partnerům nediktujeme používání naší značky. Všichni dobře víme, že důvěra klienta je založena na vztahu s individuální osobností, nikoliv na univerzální značce. 
 

Co když narazím na klienta, který už je v system zadán? Mohu s ním pracovat?

Samozřejmě ANO. Každý klient Vám podepisuje souhlas se zpracováním osobních údajů, na jehož základě Vám záznam klienta v systému zpřístupníme.
© 2019 BROKER OFFICE – Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro používání cookies.
Máte dotaz?