BROKER POINT

Trh s produkty finančních poradců i pojišťovacích makléřů se neustále vyvíjí - a držet s ním krok neznamená jen zajímat se o aktuální novinky, ale také dodržovat maximální efektivitu v práci. Říkáte si, že dosáhnout této efektivity není jen tak? My naštěstí víme, jak vám pomoci - přidejte se do našeho inovativního odborného brokerpoolu BROKER OFFICE a získejte zázemní servis v podobě produktové, administrační, informační, legislativní a odborné podpory, včetně přístupu ke školením a workshopům a šikovným online nástrojům.

 • Nástroje sjednocené do jedné platformy

 • Nonstop dostupnost z počítače i smartphonu

 • Aktuální informace od specialistů z oboru

Šikovní online pomocníci pro finanční i investiční poradce

Razíme jednoduché heslo: není důležité vše umět, ale je důležité vědět, kde to najít. A právě to je u nás to jednoduché - všechno totiž máme online a dostupné kdykoliv z počítače, notebooku i chytrého telefonu.

Naší unikátní službou pro usnadnění práce je BROKER POINT - TOP softwarová podpora s finančními a pojišťovacími produkty, logistikou a velkoobchodními podmínkami. Tento praktický pomocník je dokonalou službou pro usnadnění práce a fungující podporou snižující náklady, a to nejen finanční, ale především časové. A že čas jsou peníze, to platí odedávna...

V našem praktickém nástroji pro online prodej, který je oblíbeným pomocníkem nejen investičních poradců, najdete také aktuality od specialistů o novinkách a aktuálních úrokových sazbách a akcích bank a také abecedu obchodníka. Ta obsahuje mj. vzor osobní finanční analýzy, produktové listy, přehledy plateb a spoustu dalších praktických informací, včetně:

 • produktových dotazníků,
 • srovnání hypotečních produktů, stavebních spořitelen i penzijních fondů,
 • analýzy parametrů srovnání více než desítky produktů od občanské odpovědnosti až po pojištění cizinců.

Finanční i hypoteční poradci pak jednoznačně ocení i naše další nástroje pro správu portfolia a celkové usnadnění práce s daty:

 • ROZCESTNÍK - na jednom místě najdete všechny potřebné informace, od formulářů přes kalkulátory až po kontaktní osoby všech finančních institucí,
 • BOOSS (Broker Office Online Srovnávač a Sjednávač) - umožňuje zaslat klientům vybrané nabídky, vygenerovat pojistnou smlouvu i vytvořit všechnu potřebnou dokumentaci. Vše lze klientovi odeslat e-mailem bez nutné osobní schůzky.
 • HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
 • SPRÁVA RODINNÉHO CASHFLOW

   

Chcete vědět, jaké jsou další výhody našich online nástrojů pro usnadnění práce finančních, investičních i hypotečních poradců?
Zavolejte nám nebo napište pomocí kontaktního formuláře! Jsme vám k dispozici v Brně.

© 2019 BROKER OFFICE – Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro používání cookies.
Máte dotaz?