BROKER POINT

Trh se vyvíjí a finanční a pojišťovací produkty s ním. Je proto nutné mít neustálý přehled a vzdělávat se. U nás není důležité vše umět, u nás je důležité vědět, kde to najít. Je to snadné, u nás je to on-line.


broker_point_logo 
centrum vaší podpory

BROKER POINT - je nejlepší softwarová online podpora v České republice s finančními a pojišťovacími produkty, logistikou a jejich velkoobchodními podmínkami. Vše je dostupné on-line v softwaru MIA, vždy aktuální a k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Jeho základem jsou:

  •  

Aktuality od specialistů - aktuální informace o veškerých novinkách a změnách na trhu (bydlení a úvěry, cestovní pojištění, pojištění vozidel, investice a banky, kalkulátory pojišťoven, pojištění osob, pojištění právní ochrany, pojištění firem a podnikatelů, poj. odpovědnosti, poj. majetku a občanů, důchodové produkty, všeobecné informace a další).

  •  

ABECEDA Obchodníka – obsahuje například vzor osobní finanční analýzy, dotazníky na jednotlivé okruhy produktů, analýzy, porovnání parametrů pojištění, porovnání rizikových skupin, produktové listy, vyhodnocení nabídek, přehledy plateb a mnoho dalšího.
Součástí jsou:

 - Kalkulátor finančních rizik 
 - ANALÝZA - cenové srovnání rizikového pojištění  
 - ANALÝZA - cenové srovnání investičního pojištění 
 - ANALÝZA parametrů- Porovnání rizik a PL   
 - Produktové dotazníky 
 - Analýza parametrů SROVNÁNÍ majetek trvale obývané nemovitosti  
 - Analýza parametrů SROVNÁNÍ-majetek rekreačně obývané nemovitosti
 - Analýza parametrů SROVNÁNÍ-Odpovědnost občan 
 - Analýza parametrů SROVNÁNÍ-Odpovědnost zaměstnanec
 - Analýza parametrů SROVNÁNÍ-Odpovědnost zam-zam-cenové srovnání
 - Analýza parametrů SROVNÁNÍ-Odpovědnost občan-cenové srovnání
 - Analýza parametrů SROVNÁNÍ-pojištění vozidel
 - Analýza parametrů SROVNÁNÍ-cestovní pojištění
 - Analýza parametrů SROVNÁNÍ- pojištění cizinců
 - SROVNÁNÍ hypotečních produktů
 - SROVNÁNÍ spotřebitelských úvěrů-pomůcka
 - SROVNÁNÍ stavebních spořitelen
 - SROVNÁNÍ penzijních fondů
 - a další...

  •  

ROZCESTNÍK – na jednom místě najdete veškeré kalkulátory, formuláře, metodiky, extranety, hlášení pojistných událostí, pojistné podmínky, kontaktní osoby všech pojišťoven, investičních společností, penzijních společností, bank a stavebních spořitelen.

  •  

BOOSS - BROKER OFFICE Online Srovnávač a Sjednávač, prostřednictvím BOOSS je možné klientovi zaslat vybrané nabídky a následně i vygenerovat pojistnou smlouvu a uzavřít obchod na dálku. Ke smlouvě se automaticky vytvoří i další potřebná dokumentace (karta klienta, záznam z jednání), dokumenty jsou následně odeslány klientovi e-mailem společně s instrukcemi k platbě a pojištění vzniká zaplacením. Celý proces nevyžaduje osobní setkání s klientem; žádné papírování, žádné posílání smluv poštou.

© 2017 BROKER OFFICE – Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro používání cookies.
Máte dotaz?