BOOSS

BOOSS (BROKER OFFICE Online Srovnávač a Sjednávač)

Základní úlohou BOOSS je srovnání cen a podmínek jednotlivých produktů, ze kterého snadno a rychle vyberete pro klienta nejvhodnější či nejvýhodnější nabídku, kterou sjednáte online.

BOOSS srovnává a online sjednává pojištění vozidel (povinné ručení a havarijní pojištění). V dalším kole se BOOSS rozroste o pojištění nemovitostí a domácností.

BOOSS přináší nezanedbatelnou úsporu času při zpracování nabídky pro klienta. Porovnání nabídek například pěti-šesti pojišťoven bez srovnávače zabere až 2 hodiny, BOOSS tuto práci zvládne za 5 minut.

Prostřednictvím BOOSS je možné klientovi zaslat srovnané nabídky a následně i vygenerovat pojistnou smlouvu a uzavřít obchod na dálku. Ke smlouvě se automaticky vytvoří i další potřebná dokumentace (karta klienta, záznam z jednání), dokumenty jsou následně odeslány klientovi e-mailem společně s instrukcemi k platbě a pojištění vzniká zaplacením. Po zaplacení klientem, se sjednaná smlouva automaticky načte do našeho software MIA.

Celý proces nevyžaduje osobní setkání s klientem; žádné papírování, žádné posílání smluv poštou.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO O BOOSS

 

 

 

© 2017 BROKER OFFICE – Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro používání cookies.
Máte dotaz?